Avasta Kvissentali võlud!

Klaose majad on ideaalseks koduks inimestele, kes soovivad elada looduskaunis keskkonnas. Elamud paiknevad Tartu kesklinnast vaid nelja minutilise autosõidu või kahekümne minutilise jalutuskäigu kaugusel. Samuti on piirkonnas toimiv bussiühendus.

Piirkond on suurepärane tervislikke eluviise harrastavale inimesele. Looduslikud terviserajad on ideaalsed kepikõnniks ja tervisejooksuks.

Esimeses etapis ehitame kuus elamut. Esimestena valmivad majad viis ja seitse. Igas majas on kuus korterit, milles esimeste korruste korteritel on terrassid suurusega 22 m² ning teisel korrusel lõunasse avanev rõdu, suurusega 11,5 m². Kõik korterid on varustatud Schmidt köökidega , mis sisaldavad integreeritavat kvaliteettehnikat.Uudse lahendusena pakume sissekolimisvalmiduse paketti, mis sisaldab kogu korteri sisustust (mööbel,tekstiilid,valgustid jne).

"Kõik hinged igatsevad kodu järele. Omada ühes kohas tugipunkti, turvalist sadamat, mis ootaks neid, ükskõik kui kaugele nende uitamised neid ka ei viiks." - Charles de Lint

Leia oma sadam emajõe kaldal Klaose majades!